Stiu sa pretuiesc, fiecare secunda din viata mea. Stiu ce sa fac pentru a ma bucura in fiecare clipa de fericirea ca traiesc. Atat pe mine cat si pe totii din jurul meu. Imi place viata frumoasa linistita si fara grijii.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Mia_2007!