Un om, printre oameni ! Ca sa citez pe cineva, " vreau o relatie frumoasa, corecta si de calitate ". Nu vreau casatorie, nu acel act tine doi oameni impreuna ci alte valori consolideaza si intretin o prietenie.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Andradazum!