Sunt o femeie normala, cred, sunt optimista si vesela atunci cand am cu cine imparti bucuriile vietii, imi dores o viata in doi, sunt intelegatoare si parolista. Nu-mi doresc o relatie cu barbati mult mai tineri decat mine.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Maya31!