Vesela si echilibrata. Ii tratez pe ceilalti cu respect, le respect opiniile, dar nu imi este teama sa-mi sustin punctul de vedere sau sa iau decizii atunci cand este cazul. Rog persoanele fara poza sa se abtina, multumesc.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Nicula_angela!