sunt o persoana normala imi place sa imi fac multi prieteni, amici(ptr ca prietenie adevarata nu prea mai exista) am anumite principii despre viata daca esti o persoana cu aspiratii inalte, care doreste sa evolueze in viata, putem discuta.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Beby_doolche!