Cand ni se da atentie, e normal sa nu credem ca suntem total lipsiti de merit, si e drept sa ne pretuim pe noi insine si sa avem incredere in propriul nostru noroc. Increderea in tine e increderea in rezultatul lucrului tau.
Mesajul tau a fost trimis cu succes lui Andy29!